Tracking

UA

Dla spedytora

Skontaktuj się z nami

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Towary, które wymagają przepakowania, dostarczane są zazwyczaj w zbiorczych opakowaniach lub pudełkach, które nie nadają się do wysyłki i sprzedaży (choćby z uwagi na brak polskich napisów).

 

Oferujemy w ramach co-packingu usługę projektowania opakowań oraz etykiet. Po ich stworzeniu zajmujemy się pakowaniem produktów i przygotowaniem ich do wysyłki. Czasami ten proces ten może być jeszcze bardziej skomplikowany, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi projektowanie nietypowych opakowań promocyjnych, foliowanie czy umieszczanie w opakowaniach broszur reklamowych.

 

Najczęściej z co-packingu korzystają sklepy internetowe, które nie chcą inwestować we własny dział pakowania. Powierzenie tego rodzaju działań firmie zewnętrznej jest korzystniejsze, gdyż odchodzą wówczas koszty stałe związane z utrzymaniem pracowników, a także wydatki ponoszone na szkolenie działu w zależności od pakowanych towarów.

 

Jeżeli chcesz żebyśmy stworzyli dyzajn oraz wyprodukowali opakowanie dla twojego produktu, skontaktuj się z nami korzystając z formularza poniżej. 

 

Co-packing

Sky Logistics Poland - firma, która oferuje nowoczesne podejście do dostawy paczek i innych ładunków. Posiadamy w ofercie kurierów, zasięg dostawy których sięga całego terytorium Europy - od dużych miast do małych wsi. Jesteśmy elastyczni i mamy indywidualne podejście do każdego klienta.

© 2022 Sky Logistics Poland Sp. z o.o.

Sky Logistics Poland Sp. z o.o.

Warszawa, Cybernetyki 7B, 02-677

 

sales@skylogisticspl.com