Tracking

UA

Dla spedytora

Skontaktuj się

Dzięki naszym rozwiązaniom IT możemy w dowolnym momencie dostarczyć przesyłkę w dowolne miasto Europy zarówno jak i dostarczyć ładunki paletowe z możliwością odbioru, przechowywania na magazynie, odprawy celnej eksportowej, importowej lub tranzytu. 

 

Nasi doświadczeni pracownicy doradzą i zaproponują najbardziej optymalną opcję dostawy w najbardziej konkurencyjnych cenach. Realizujemy dostawy towarów: b2b, c2c, b2c. Jesteśmy cały czas w kontakcie i mogą Państwo skontaktować się z nami w dowolnym momencie, aby uzyskać odpowiedź na interesujące pytania dotyczące ładunku lub przesyłki.

Transport kurierski oraz spedycja

Skontaktuj się z nami

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Sky Logistics Poland Sp. z o.o.

Warszawa, Cybernetyki 7B, 02-677.

KRS: 0000705123

NIP: 5213803240

REGON: 368809682

Tel. +48 664 187 200

sales@skylogisticspl.com

Biuro

Sky Logistics Poland – firma oferująca usługi w zakresie bezpiecznej i szybkiej dostawy towarów o dowolnych rozmiarach i stopniu złożoności!

 

"Profesjonalne podejście do klienta i zaspokojenie jego indywidualnych potrzeb" - zasada, którą kierujemy się w pracy z każdym klientem. Naszą misją jest świadczenie usług logistycznych najwyższej jakości, które pomagają naszym partnerom w codziennej działalności. Dbamy o naszych klientów i tworzymy wszystkie warunki do długotrwałych i satysfakcjonujących relacji.

 

A takie zalety, jak doświadczenie i kompetentni pracownicy są podstawą rozwoju powyższych relacji. Sky Logistics Poland stara się być liderem na rynku pocztowo-transportu przesyłek. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra stale rozwija się i wdraża nowe rozwiązania, dotyczące tworzenia sieci dystrybucyjnej w całej Europie, realizując równolegle założenia funkcji prędkości przetwarzania zadań i łatwości dla klienta.

 

Jesteśmy przekonani, że działając szybko i odpowiedzialnie, nadal będziemy nabierać zaufania rosnącej grupy klientów i z pewnością będziemy numerem jeden.

Jesteśmy doświadczonym dostawcą ładunków, przesyłek. Robimy odprawę celną eksportową oraz inne niezbędne rzeczy, które są potrzebne dla dostawy towaru w dowolną część świata.

Sky Logistics Poland

Magazyn

Sky Logistics Poland Sp. z o.o.

Macierzysz, Sławęcińska 12, 05-850.

KRS: 0000705123

NIP: 5213803240

REGON: 368809682

Tel. +48 664 187 200

sales@skylogisticspl.com

Dokonujemy prawie wszystko co jest potrzebne dla dostawy dowolnego ładunku do dowolnej części świata.

Nasze usługi

Sky Logistics Poland - firma, która oferuje nowoczesne podejście do dostawy paczek i innych ładunków. Posiadamy w ofercie kurierów, zasięg dostawy których sięga całego terytorium Europy - od dużych miast do małych wsi. Jesteśmy elastyczni i mamy indywidualne podejście do każdego klienta.

© 2022 Sky Logistics Poland Sp. z o.o.

Sky Logistics Poland Sp. z o.o.

Warszawa, Cybernetyki 7B, 02-677

 

sales@skylogisticspl.com